^Przewiń do góry

Ci którzy w sobotnie popołudnie wybrali się na ten mecz nie powinni żałować swojej decyzji. Drużyna "Orła" po meczu który mógł się podobać ,i stał na dobrym poziomie zremisowała z Wartą Mstów 1-1 .Wynik został rozstrzygnięty w pierwszej połowie spotkania, gdzie padły obydwie bramki Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla naszej drużyny, ponieważ już w 6 minucie goście po strzale Przemysława Nawizowskiego przegrywaliśmy 0-1.W 20 minucie pierwszej połowy po ładnej akcji wyrównał Krzysztof Glafik .To był dobry ,szybki i wyrównany mecz ze wskazaniem na naszą drużynę , która stworzyła więcej sytuacji podbramkowych , a strzelec bramki Krzysztof Glafik został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem meczu . Z drużyny przeciwnej wyróżniającym się zawodnikiem został Bogucki. Warto podkreślić ,że swoje szanse na zdobycie gola mieli Dawid Cyl , Marcin Matyl , po raz drugi Krzysztof Glafik ,oraz Piotr Klabis ,ale dobrze spisujący się bramkarz gości nie dał się pokonać. Nasz grający trener Michał Budny który wszedł  w drugiej połowie za  Bartosza Masłonia również miał szansę na zdobycie bramki, jednak  i tu zabrakło szczęścia i ostatecznie wynik spotkania nie uległ zmianie. Niewątpliwie cieszy fakt że po tym meczu, w tej rundzie jest to pierwszy punkt naszej nieco "zmodernizowanej" drużyny który na pewno poprawił nam wszystkim humory, a zawodnikom zwiększył morale do dalszej walki o punkty . Dziękując drużynie za grę ,za tydzień liczymy na więcej życząc upragnionego zwycięstwa.

 

SKŁAD DRUŻYNY "ORŁA"

KAMIL BUSZKA

KAMIL KLYTA

DAWID CYL

MARCIN GATYS          -      PAWEŁ WIĘCŁWIK

KAROL POTEMPA

MARCIN MATYL

BARTOSZ MASŁOŃ      -  MICHAŁ BUDNY

ADAM MŁYNEK

KRZYSZTOF DUDEK     -  BARTEK PRZYSTALSKI

PIOTR KLABIS

GLAFIK KRZYSZTOF

Żółte kartki 16 min Mysłek Artur w drużynie gości  oraz 17 min Bartosz Masłoń w naszej drużynie

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: