^Przewiń do góry

Piłka nożna w regionie częstochowskim

 1. Klasa "A": Wysoka porażka Lotu Konopiska; Unia Rędziny wygrywa w meczu na szczycie
  W grupie I częstochowskiej Klasy "A" bardzo wysokiej porażki doznali zawodnicy Lotu Konopiska. W Miedźnie aż siedem razy bramkarz drużyny gości musiał wyciągać piłkę z siatki. W najciekawszym meczu grupy II Unia Rędziny wygrała po bramce Oskara Operacza 1:0 z Czarnymi Starcza.
 2. [FOTO] Klasa "B": Liderzy bez zmian. Astar.czest.pl partnerem Laguny Mstów!
  W niedzielę 30 września rozegrano 6 kolejkę w częstochowskich Klasach "B". W grupie pierwszej w ciekawym meczu rezerwy Gminy Kłomnice przegrały u siebie z Białą Gwiazdą Krasice. W II grupie z ostatniego miejsca odbiły się rezerwy MKS-u Myszków. W tym tygodniu nasz serwis został partnerem występującej w II grupie Laguny Mstów (grającej pod nazwą Warta II Mstów). Z naszym logiem na koszulkach zawodnicy wystąpili przeciwko drużynie Mała Panew Cynków.
 3. 29 goli w weekendowych meczach Klasy Okręgowej
  W niedzielę 30 września dokończono 10 kolejkę częstochowskiej Klasy Okręgowej Football Factory. Tylko w trzech niedzielnych meczach strzelono 11 goli. W sobotę znów wysoką skutecznością pochwalili się zawodnicy Znicza Kłobuck.
 4. IV liga: W 9 kolejce tylko Zieloni Żarki z kompletem punktów.
  Sobotnie popołudnie (29 września) tylko Zieloni Żarki mogą zaliczyć do udanych. Wygrali bowiem z Szombierkami bytom 2:1. Reszta naszych IV-ligowych drużyn niestety z porażkami.
 5. Fortuna 1 liga: Raków z ósmym zwycięstwem w lidze!
  Raków pokonał w sobotni wieczór Bytovię Bytów 2:1, Był to dziewiąty mecz z rzędu bez porażki!

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: