^Przewiń do góry

 

Drużyna "ORŁA" zakończyła okres przygotowawczy do sezonu 2013/2014. Treningi rozpoczęto na początku stycznia, początkowo w Hali Sportowej w Woźnikach, oraz w Sali Gimnastycznej w szkole Podstawowej w Psarach. Adekwatnie do zmian pogody, zajęcia systematycznie przenoszono na boisko naszego Klubu. Frekwencja na treningach ogólnie dopisywała i była zadowalająca. Wyjątki nieobecności na treningach miały miejsce z związku z dłuższym czasem pracy niektórych zawodników. Jak nasi zawodnicy przygotowali się do rozgrywek, oraz w jakie są formie dowiemy się niebawem. Już w sobotę tj. 22 marca na stadionie w Częstochowie spotkamy się z tamtejszą Viktorią. W rozgrywkach w rundzie wiosennej nasz klub reprezentować będzie pięciu nowych zawodników. I tak bramki naszej bronić będą Kamil Buszka (transfer definitywny z Mała Panew Kuczów). Piotr Bogdanowicz (wypożyczenie). W polu zagrają: Adam Młynek (transfer definitywny MKS Woźniki). Krzysztof Dudek (wypożyczenie Odra Miasteczko). Bartosz Masłoń (transfer definitywny Sparta Lubliniec). W okresie przygotowawczym nasza drużyna rozegrała 9 sparingów. Oczywiście wyniki w tym wypadku są sprawą drugorzędną. W meczach tych testowano kilku naszych graczy z drużyny juniorów.Oto wyniki sparingów:

 

ORZEŁ NAKŁO-ORZEŁ PSARY 4-0

GWAREK ZABRZE-ORZEŁ PSARY 8-4

SOKÓŁ ORZECH -ORZEŁ PSARY 1-1

GWAREK TARN GÓRY-ORZEŁ PSARY 4-0

CZARNI KOZŁOWA GÓRA-ORZEŁ PSARY 3-5

SILESIA MIECHOWICE ORZEŁ PSARY 2-3

GWAREK ZABRZE -ORZEŁ PSARY 4-2

ODRA MIASTECZKO-ORZEŁ PSARY 8-0

 

Chociaż bilans spotkań nie jest imponujacy,to wyniki sparingów nie zawsze muszą odzwierciedlać rzeczywistej formy naszej drużyny.Póki co życzymy drużynie powodzenia i samych zwycięstw.

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: