^Przewiń do góry

Już nie długo bo 20 marca rozgrywki zaczyna  nasza Lubliniecka "A' klasa .Cykl przygotowań naszej drużyny dobiega konca ,a ilosć rozegranych i wygranych sparingów napawa optymizmem przed trudną drogą  do klasy okręgowej .Nasz zespół rozpoczął treningi 15 stycznia .Trener Adam Młynek wzmocnił naszą drużynę o 5 piłkarzy.Z klubu odeszli ,Daniel Richter transfer czasowy do Victorii Strzebiń ,oraz Michał Tkacz do AZS Lublin .Do klubu przyszli natomiast Kamil Mokwiński,Bartosz Grosicki,Tomasz Maszczyk .Cała trójka ostatnio występowała w Jedności Strzyżowice .Do klubu wrócił rwnież Adam Kąkol ,jeden z naszych byłych  podstawowych stoperów grający dotąd  w Unii Kalety.Na półrocznym wypożyczeniu ,również z Kalet będziemy mieli do dyspozycji Mariusza Urbańczyka. Wszyscy Ci pilkarze bardzo dobrze zaprezentowali się   w przygotowaniach do rozgrywek ,stąd ich powołania.Pierwszy mecz rozgrywamy w Lisowie gdzie będziemy grali z tamtejszą Liswartą.W rundzie jesiennej wygraliśmy u siebie z trudnym i wymagającym  rywalem 2-1 Drużyna z Lisowa zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów ,i napewno będzie się chciała zrehabilitować za jesienną  porażkę Drużyna "Orła" zajmuje 1 miejsce w tabeli ,mając na koncie 39 punktów.Chcąc myśleć o awansie ,trzeba wygrywać kolejne mecze .Oby tych wygranych meczy było jak najwięcej ,czego i sobie i naszemu "Orłowi" serdecznie życzymy.

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: