^Przewiń do góry

W końcu doczekaliśmy się tak wyczekiwanej piłkarskiej rywalizacji w niższych klasach rozgrywkowych.Miejmy nadzieję ,że żadna pandemia wirusa już nam nie przeszkodzi w rozgrywaniu meczy ,i doznawaniu pozytywnych emocji ogladając mecze naszego dobrze grającego zespołu  .Półroczna przerwa w rozgrywkach spowodowała że większość piłkarzy poczuła "głód piłki",tym samym na boiskach Lublinieckiego Podokręgu Piłki Nożnej czeka nas wiele emocji i mam nadzieję wiele strzelonych goli .Drużyna ORŁA swoje przygotowania rozpoczęła na początku lipca .Seria rozegranych sparingów ,plus intensywne treningi zaowocowały dobrym przygotowaniem naszej drużyny.Oczywiście wszystko zweryfikują rozegrane mecze ,aczkolwiek miejmy ndzieję ,że ciężka praca przedłoży się na sukcesy i zwycięstwa w sportowej rywalizacji.Z drużyny odeszło trzech zgłoszonych w tamtym sezonie zawodników .Adam Kąkol przeszedł do Uni Kalety.Hanulok Miłosz do Śląska Koszęcin.Karięrę zakończył też Adrian Filauer .Natomiast sporo zawodników przybyło w nasze szeregi .I tak do Orła przybyli Marcin Płaszczymąka z WK Młyny .Łukasz Kocur z Wyzwolenia Chorzów.Patryk Wilczek również z Wyzwolenia.Michał Stanek wrócił z wypożyczenia z Jedności Boronów.Do klubu też wrócił Michał Tkacz ,a z MKS Woźniki  Filip Strzelecki.O  zgłoszenie do naszej drużyny stara się też Łukasz Świderski z Chorzowa .Jednak na jego grę musimy jeszcze poczekać .Ostatnio występował w klubie  za granicą ,i jego wyrejestrowanie musi się odbyć za sprawą PZPNu,tak więc w meczu inuguracyjnym z Liswartą Lisów jeszce go nie zobaczymy.Ścisła kadra naszego "ORŁA" przedstawia się nastepująco 

 

GLAFIK KRZYSZTOF ,   GOLASZ RAFAŁ ,  HAMPEL PATRYK,  KABUS WOJCIECH  ,KLABIS PIOTR,

 

 

KOCUR ŁUKASZ , KOJ MICHAŁ,     LOREŃCZYK MICHAŁ,      MATYL JAKUB ,    MATYL MARCIN          

 

 

MŁYNEK ADAM     ,NOJGEBAUER RAFAŁ,   PIECH ROBERT , PŁASZCZYMĄKA MARCIN, PRZYSTALSKI

 

 

BARTŁOMIEJ ,   RICHTER DANIEL ,SIERADZKI KACPER,  STANCHŁY KAMIL,  STANEK MICHAŁ ,

 

 

STRZELECKI FILIP ,ŚLĘZOK KAMIL, ŚLĘZOK PAWEŁ,  ŚLĘZOK TOBIASZ,  TKACZ MICHAŁ,  WILCZEK

 

 

PATRYK ,  ŻMUDA MARCIN.

 

 

Życząc  naszej nowej drużynie samych sukcesów i dużo strzelonych bramek, zapraszamy  na pierwszy mecz  naszej drużyny dziś ,tj w sobotę 8 sierpnia  ,gdzie na obiekcie przy Szkolnej o godzinie 17 podejmować będziemy Liswartę Lisów

 

 

 

 

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: