^Przewiń do góry

Po nieudanym przegranym meczu z Promieniem Glinica nasi zawodnicy wpełni zrehabilitowali się wygrywając wyjazdowy mecz z Pokojem Sadów 3-0.Bramki zdobyli Filauer,Glafik oraz Młynek.Spotkanie nie było porywajacym widowiskiem ,aczkolwiek pierwsza  połowa meczu całkowicie podporządkowana była naszej drużynie ,czego dowodem było zdobycie wszystkich trzech goli.Po przerwie ,to gospodarze byli stroną dominujacą.Częste ataki na nasze pole karne skutecznie rozbijała nasza defensywa,natomiast nasz bramkarz popisywał się znakomitą obroną groźnych strzałów aplikowanych przez naszych rywali.Sporą bolączką był okrojony skład naszej ekipy w tym meczu.Na ławce rezerwowych było tylko dwóch zawodników,a Sebastian Standera pauzował za kartki.Na domiar złego nasz snajper Krzysiu Glafik musiał opuścić boisko z powodu urazu nogi miejmy nadzieję że nie poważnej.Niewątpliwie bohaterem tego spotkania był nasz bramkarz Michał Koj ,którego interwencje napewno przyczyniły się do naszego zwycięstwa ,i to zwycięstwa bez utraty gola.Za tydzień w sobotę gramy u siebie z Płomieniem Przystajń .Już dziś serdecznie wszystkich na ten mecz zapraszamy

Skład "ORŁA" KOJ , GOLASZ, ŻMUDA, KLABIS ,PADUCH,MATYL J, PIECH, FILAUER, HAMPEL, MŁYNEK, GLAFIK.