^Przewiń do góry

Nie da się ukryć ,że po serii zwycięstw naszej drużyny, apetyty na dalsze wygrane rozbudziły się u nas na dobre .Niestety z Lisowa przywieźlismy tylko remis ,a drużyną bez porażki zostaje narazie Sparta Lubliniec z kompletem punktów na swoim koncie.Co prawda utrzymaliśmy 2 miejsce w tabeli naszej klasy rozgrywkowej,jednak mały niedosyt pozostał,tym bardziej że mogliśmy to spotkanie wygrać.Trener miał do dyspozycji 14 zawodników . Od samego początku postawił na sprawdzoną defensywę ze Żmudą i Klabisem w rolach głównych,a uzupełniał ten duet Paduch i młody Golasz ,a ofensywę tworzyli Glafik Kąkol i Matyl  .Takie ustawienie nie uchroniło nas jednak to od straty gola ,kiedy to po skutecznej kontrze gospodarzy w 35 minucie  gospodarze wykorzystali okazję i zrobiło się 0-1 .Mecz był raczej wyrównanym, niezbyt porywającym widowiskiem .Jak zwykle , kilka zmarnowanych przez nas akcji pozostawiło pewien niedosyt ,i do szatni po pierwszych 45 minutach schodziliśmy przegrywając 0-1.Po przerwie gra naszego zespołu nieco się ożywiła,ale gola wyrównującego zdobyliśmy dopiero w końcówce meczu ,kiedy to po dośrodkowaniu Adama Młynka pięknym strzałem głową zdobył go Adam Kąkol .Remis stał się faktem ,chociaż końcówka meczu mogła dać nam jeszcze zwycięstwo ,ale Piotr Klabis nie wykorzystał dogodnej sytuacji do podwyższenia wyniku.Warta odnotowania jest też postawa  sędziego głównego w tym meczu ,który to zdaniem wielu obserwujących to spotkanie był dość jednostronny .Częste faule na naszym najlepszym napastniku Krzysztofie Glafiku były nie zauważane ,a zaaplikowanie dla nas aż trzech żółtych również było dość sporne .Ponoć z decyzją arbitra się nie dyskutuje ,jednak prawie zawsze oczy nie kłamią ,stąd te wnioski .Miejmy nadzieję że obolałe nogi naszego wychowanka będą na 100% sprawne w następnym meczu. Za tydzień w sobotę gramy u siebie mecz derbowy z Wartą Kamieńskie Młyny .Już teraz zapraszam wszystkich na godzinę 16 w najbliższą sobotę.

Skład "ORŁA" KOJ, GOLASZ, ŻMUDA, PADUCH, PIECH, MŁYNEK, MATYL J, KĄKOL, GLAFIK, PRZYSTALSKI,

Rez HAMPEL, RICHTER, KABUS Zmiany HAMPEL za GOLASZA , RICHTER za PIECHA, KABUS za PRZYSTALSKIEGO