^Przewiń do góry

Jak wiadomo mecze z 23-24 września zostały odwołane i przeniesione na inny termin z racji na niesprzyjające warunki atmosferyczne .Po zebraniu się Wydziału Gier CZOZPN ustalono ,ze zaległe mecze odbędą się w środę 27 września.Niestety bez drużyn ORŁA oraz WOŹNIK  ,które zostały ukarane walkowerem za nie wstawienie się na mecze które miały się odbyć.Wydział Gier wprowadził sporo zamieszania w tej kolejce rozgrywek .Najpierw dał wolną rękę prezesom klubów ,którzy mieli zadecydować ,czy murawa boisk nadaje sie do gry,by nie długo potem odwołać całą kolejkę.Tym samym nasza drużyna zwarta i gotowa do gry nie pojechała na mecz do Częstochowy,sugerując się decyzją Wydziału Gier.Na uwagę zasługuje fakt ,że walkowerami zostały ukarane tylko dwie drużyny.Jest nam o tyle przykro ,że musimy ponosić konsekwencje głupoty i sztucznego zamieszania decydentów w CZOZPN .Zarząd naszego Klubu po uzyskaniu oficjalnej informacji o ukaraniu naszej drużyny , postanowił wysłać pismo odwołujące się od tej krzywdzącej decyzji do ŚZPN w Katowicach .Czujemy się pokrzywdzeni ,i oszukani .Nie będziemy "kozłem ofiarnym" niekompetencji stosownych władz Okręgu.Wyrażamy nadzieję,że sprawa zostanie załatwiona po naszej myśli,a do takich incydentów juz dochodzić nie będzie .O finale tej nie przyjemnej sprawy poinformuję wszystkich w stosownym czasie

 

Jacek Niglus

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: