^Przewiń do góry

A miało być tak pięknie.Niestety nie było .Po dwóch wygranych meczach z Mrzygłodem u siebie 2-0,oraz z Stradomiem 3-2 na wyjeżdzie,niestety  przyszedł czas na porażkę W sobotę 30 września rozegraliśmy mecz z drużyną Amator Golce .Rywale nieco lepiej klasyfikowani w tabeli klasy okręgowej w tym dniu rozegrali dobre spotkanie ,wygrywając z nami 1-0.Nie da sie ukryć ,że ekipa gości przeważała w tym meczu,jednak z tej przewagi jakiś poważniejszych konsekwencji nie było,aż do 75 min meczu.Zwycięskiego gola zdobył  nasz były piłkarz Ariel Wiśniowski .Warto wspomnieć ,że zarówno goście nie wykorzystali kontrowersyjnego rzutu karnego,tak i nasza drużyna również nie trafiła do bramki gości z jedenastu metrów.Egzekutorem "jedenastki" w naszej drużynie był Marcin Żmuda ,który widać nie miał najlepszego dnia.Bramkarz gości skutecznie sparował piłkę.Doskonałą okazję do strzelenia gola zmarnował też  Dawid Cyl ,który to po podaniu Krzysia Glafika na linię 5 metrów pola karnego nie trafił w piłkę ,by umieścić ją w pustej bramce.Nie korzystny dla nas wynik meczu nie zmienił się do końca ,a nasza nieskuteczność ,i dość częste błędy w tym spotkaniu spowodowały ,że musieliśmy uznać wyższość rywali .Za tydzien w sobotę 7 pażdziernika o godz 15-30  gramy na wyjeździe z Jednością Boronów .Juz teraz serdecznie na ten mecz wszystkich zapraszamy ,życzac naszym piłkarzom szczęścia i wygranej.

 

Skład Orła DZIURA ,KLYTA ,KĄKOL,CYL ,MŁYNEK ,MATYL,LOREŃCZYK ,STANEK,GLAFIK, ŻMUDA,POTEMPA

 

Rez STANEK ,GOROL,HAMPEL,ŚLĘZOK,MAZUR ,KABUS

 

Zmiany za Loreńczyka Stanek

 

sędzowie główny Dariusz Pęczek

asystenci Ptrycja Tkacz oraz Marcin Miarka

 

 

 

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: