^Przewiń do góry

Ci kibice naszego Orła którzy w niedzielne popołudnie  wybrali się do Kuczowa na mecz z tamtejszym Małapanew nie mogą się czuć zawiedzeni.Nasza drużyna po dobrej grze zwyciężyła rywali 3-1.W pierwszej połowie zdobyliśmy tylko jednego gola .W zamieszaniu podbramkowym gola  na 1-0 zdobył Adam Młynek.W drugiej połowie meczu na listę strzelców wpisywali się kolejno  Krzysztof Glafik ,i ponownie Adam Młynek.Gospodarze odpowiedzieli jednym honorowym golem .Ostatecznie wynik 3-1 i zwycięstwo  naszej drużyny stało się faktem .Oceniając grę naszego Orla w tym meczu, trzeba powiedzieć że momenty składnej ambitnej i technicznej piłki przeplataly się czasem z chaosem i niedokładnością w grze.Mamy nadzieję ,że nasz trener Marek Kluf poukłada odpowiednio naszych piłkarzy ,a dalsze zwycięstwa będą tylko kwestią czasu.Po remisie z Kochcicami ,wyjazdowe zwycięstwo napewno odbuduje morale naszych piłkarzy.Przekonamy się już o tym  za tydzień w sobotę 27 sierpnia  o godz 17 gdzie u siebie zagramy z Unią Lisowice .Jak narazie drużyna Orła z dorobkim 4 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli Lublinieckiej klasy A

Skład Orła RYRKO, POTEMPA, KLYTA, KLABIS, KANDZIA, MŁYNEK, MATYL, GLAFIK, WIĘCŁAWIK, STANEK.