^Przewiń do góry

Niestety,spełnił sie czarny scenariusz dla naszej drużyny w meczu o utrzymanie się w klasie okręgowąej Częstochowskiego Okręgu Piłki Nożnej .Po dobrej pierwszej połowie,i słabszej drugiej  ,gdzie po strzałach Glafika i Młynka z rzutu wolnego prowadziliśmy 2-0 ostatecznie przegraliśmy mecz 2-4 .Niestety ,naszym piłkarzom nieprzepracowana zima i brak frekfencji na treningach,plus późno zaczęte treningi ,a raczej w ogóle ich brak obnażyły naszą nie moc w meczu .Przeciwnik konsekwentnie robił swoje szczególnie w drugiej połowie ,by ostatecznie wygrać mecz 4-2 .Samo spotkanie raczej nie było widowiskiem porywającym ,ale ciekawym.Po golach Orła wydawało się że dowieziemy zwycięstwo do końca meczu,jednak to przeciwnik był górą zachowując więcej sił  do końcowego gwizdka sędziego.Trzeba przyznać szczerze ,że w tym dniu,to Lisów był lepszą drużyną ,i w pełni zasłużenie wygrał to spotkanie.Niestety to nam przyszło przełknąć smak porażki i spadek z klasy okręgowej.Miejmy nadzieję ,że zarówno zawodnicy,jak i ustępujący nie długo Zarząd Klubu wyciągą pozytywne wnioski  i scementują piłkarzy na przyszłość dobrą frekfencją na treningach ,i zarazem dobrą grą o punkty.Więcej wiadomości o aktualnej sytuacji w naszym Klubie podam nie bawem ,wszak smutno już dziś komentować wszystko na gorąco

Skład ORŁA   Ryrko, Potempa, Kowalczyk, Kandzia, Żmuda, Klabis,Młynek, Glafik,Wiśniowski,Klyta ,Gaweł rez  Buszka ,Więcławik ,Mazur, Stanchły  zmiany za Klabisa Stanchły ,za Gawła Więcławi