^Przewiń do góry

Niestety ,w ostatnim meczu grupy 2 Częstochowskiej Okręgówki przegraliśmy na własnym boisku z wiceliderem Kuźnicą Marianową 0-3 Mecz nie był widowiskiem porywajacym ,lecz dość ciekawym.Rywal,choć plasowany wysoko w tabeli nie zagrał tego spotkania  rewelacyjnie,lecz bardzo skutecznie ,aplikując nam trzy gole w drugiej odsłonie  meczu.Pierwsza połowa ,to gra wyrównana ,z wskazaniem na naszą drużynę,gdzie Młynek nie wykorzystał  akcji sam na sam z bramkarzem gości ,a Glafik w swoim stylu marnował kilka dogodnych  sytuacji.Gra naszego ORŁA posypała się po faulu Żmudy i obejżeniu przez niego czerwonej kartki.Rzut karny i zrobiło się 0-1 .Gra w osłabieniu musiała "zaowocować " jeszcze utratą dwóch goli i było po meczu. Po wnikliwej analizie poziomu gry naszego "ORŁA" w tej rundzie rozgrywkowej można z całą pewnością powiedzieć ,że ta należała do jednej z najsłabszych od wielu lat.Wygraliśmy tylko jeden mecz ,i to z ostatnią drużyną w tabeli  Pilicą Koniecpol 3-0 .Reszta meczy to mecze przegrane,i to w nie najlepszym stylu.Warto wspomnieć też o kłopotach kadrowych naszej drużyny.Kontuzje Groteckiego,Stanchłego,

nieobecność Gawła,oraz wykluczanie z gry w poszczególnych  meczach kilku zawodników za

żółte kartki sprawiły ,że w tej rundzie rozgrywkowej zdobyliśmy tylko 3 punkty .Nie bez znaczenia zostaje fakt ,że były już trener Mirosław Sieja nie potrafił się "wkomponować" w ekipę naszych piłkarzy,co niestety również przyczyniło się do niskiego  poziomu gry naszego zespołu ,a co za tym idzie.braku wyników .Decyzją Zarządu nowym trenerem ORŁA został Pan Ignacy Młynarczyk z Częstochowy.Jak zorganizuje sobie pracę z znaszymi zawodnikami ,i jakie będzie to miało odzwierciedlenie na grę naszej drużyny,to już zweryfikuje czas .Póki co przed kolejną fazą rozgrywek z podziałem na grupy Mistrzowskie i Spadkowe znajdujemy się w tej drugiej,a zagramy z następującymi  drużynami

MKS WOŹNIKI ,   OLIMPIA HUTA STARA, PILICA KONIECPOL, VICTORIA CZĘSTOCHOWA,

AMATOR GOLCE,  JEDNOŚĆ BORONÓW,  LISWARTA POPÓW

Wszystkie punkty zdobyte w rundzie zasadniczej będą dzielone na połowę .Tej  drużynie która ma nie parzystą  liczbę punktów zaokrągla się na jej korzysć ,natomiast jeżeli drużyna ma parzysta liczbę punktów dzieli się ją na połowę jak już wspomniałem wcześniej