^Przewiń do góry

Remisem 1-1 zakończył się mecz wyjazdowy naszego "ORŁA" z Liswartą Lisów.Związku z świętem zmarłych spotkanie odbyło się w niedzielne przedpołudnie przy ŁADNEJ słonecznej pogodzie.Mecz nie był jakimś nadzwyczajnym widowiskiem,a podział punktów można uznać za jak najbardziej sprawiedliwy.Przegrywaliśmy od 27 minuty po strzale Tomasza Wiśniewskiego.Wyrównał w 61 minucie meczu Marcin Wujek.Gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie po dobrej akcji w pierwszej połowy meczu tuz po zdobyciu gola,jednak nieskuteczność wzięła górę.Z naszej strony kilka dogodnych sytuacji zmarnował Glafik,niestety i tu ze skutecznością było kiepsko.Póki co remis sprawiedliwy,a przed nami ostatnia kolejka rozgrywek o Mistrzostwo klasy Okręgowej .W niedzielę 10 listopada zagramy u siebie ostatni mecz rundy jesiennej z Sierakowem

Skład Orła BENSZ, KLYTA,KLABIS,ŻMUDA, STANEK, WUJEK ,MŁYNEK, PŁONKA,GLAFIK, TOMASZEWSKI,MATYL