^Przewiń do góry

Niestety od porażki 1-3 zaczął rozgrywki nasz wzmocniony "ORZEŁ" z Liswartą Krzepice.Beniaminek "okręgówki" nie zachwycał porywającą grą,jednak by bardzo skuteczny.Pierwsza połowa to gra raczej spokojna z przewagą naszej drużyny,która była częściej w posiadaniu piłki,oraz grała bardziej widowiskowy futbol.Na początku drugiej połowy po składnej akcji Adam Młynek zdobył baramkę .Niestety piłkarze "ORŁA" po zdobyciu gola wyraźnie odpuścili grę.Częściej do głosu dochodzili goście.Po faulu Żmudy na zawodniku  gości egzekwujący rzut wolny piłkarz Liswarty zdobył pięknego gola wyrównującego.Nie bez winy był też przy tym strzale nasz bramkarz który do tego stałego fragmentu gry nie ustawił się najlepiej,tym bardziej że strzał był raczej bardziej techniczny ,niż mocny.Nie mineło kilka minut i jak na ironię kolejny strzał z 20 metrów i piłka wylądowała w okienku naszej bramki .I w tym wypadku strzał nie był zbyt mocny,a nasz bramkarz nawet nie zareagował.Bramkę na 3-1 dla Krzepic kilka minut później strzałem głową zdobył jeden z napastników gości.Reasumując nasza drużyna przegrała ,bo grała po prostu słabo,szczególnie w drugiej połowie.Mało strzałów na bramkę,nie skuteczność,oraz niestety widoczny brak kondycji ustawił wynik.W najbliższą sobotę gramy  Kaletach z tamtejszą Unią.Miejmy nadzieję,że wynik wywalczony w Kaletach będzie nas bardziej satysfakcjonował

Skład "ORŁA" BUSZKA, ŻMUDA,ŻYLAK, KLABIS, MŁYNEK, TOMASZEWSKI, PRZYSTALSKI-GAWEŁ  PŁONKA-GOROL , GLAFIK  CYL WUJEK