^Przewiń do góry

Niestety nasza drużyna okazała się za słaba na gości z Boronowa.Przegraliśmy mecz derbowy 1-3.W pierwszej połowie meczu,drużyna gości zainkasowała dwie bramki ,co nie powinno dziwić bo tę połowę zagraliśmy bardzo nieporadnie.Nadzieje ,chociaż na remis odżyły w drugiej połowie  kiedy to Zboralski zdobył kontaktowego gola.Niestety po bardzo kontrowersyjnym karnym dla gości bramka na 3-1 dla Boronowa zupełnie podcięła skrzydła naszemu "Orzełkowi",który w drugiej odsłonie  meczu zagrał całkiem dobry futbol .Wszystko wskazuje na to ,że z dorobkiem 25 punktów nie zdążymy już  poprawić naszego miejsca w tabeli .Do końca rozgrywek został już tylko jeden mecz, i to z wymagającą drużyną z Lublińca,z którą nawet jak wygramy to i tak  14 miejsca w tabeli nie opuścimy,ani w dół tabeli,ani w górę.Na lepsze występy naszej drużyny pozostaje nam poczekać do rundy jesiennej,kiedy to po planowanej reorganizacji rozgrywek trzeba będzie ostro walczyć o byt w klasie okręgowej.