^Przewiń do góry

Powiedzieć by można że szczęście było blisko,kiedy to po strzale Dawida Cyla objeliśmy prowadzenie w tym sptkaniu ,ale niestety przegraliśmy kolejny mecz i to przed własną publicznością ze zdecydowanie wyżej notowanym rywalem z Kiedrzyna 1-2 .Na uwagę zasługuje fakt,że goście w końcówce meczu nie wykorzystali rzutu karnego.W naszej drużynie debiutowali dwaj nowi zawodnicy Aleksander Gorol oraz  Szymon Zboralski ,który ostatnio występował w Poloni Poraj.Olek Gorol jest już naszym zawodnikiem ,a grał ostatnio w juniorach Sparty Lubliniec.Udany debiut Olka nie odbił się bez echa.Wiele uznanych autorytetów piłki nożnej wystawiło mu bardzo dobrą recenzję za postawę w tym meczu.Tak czy inaczej znowu jestesmy bez punktów ,może w najbliższą sobotę bedzie lepiej.


SKŁAD ORŁA

BOGDANOWICZ, GROTECKI, -85 BUSZKA,KLABIS, KLYTA ,CYL,PŁONKA- 85 PIECH,MATYL M, PRZYSTALSKI, -64 DUDEK, GOROL-64 MASŁOŃ, GLAFIK ,ZBORALSKI

REZ BUSZKA,KITA,MASŁOŃ ,DUDEK,PIECH,BUDNY

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: