^Przewiń do góry


Po dobrej grze nasza drużyna zremisowała z wymagającą ekipą z Panek 0-0.Na uwagę zasługuje fakt że nasi rywale nie bez powodu okupują 3 miejsce w tabeli klasy okręgowej.To naprawdę klasowa drużyna.Swoją dobra postawę udowodnili też na naszym boisku.Nasza drużyna wystepowała w tym meczu bez trzech podstawowych zawodników Glafika ,Groteckiego (żółte kartki),oraz Klyty (kontuzja).Nie zmieniło to jednak faktu że podstawowa jedenastka zagrała dobry i przedewszystkim mądry futbol,skutecznie się broniła przed naporem rywala,przy czym groźnie atakowała gdy tylko nadażała się okazja .Zarówno jedna i druga strona miała swoje szanse do zdobycia gola.Z naszej strony dogodnych sytuacji nie wykorzystali Masłoń,oraz Przystalski.Reasumując,

zasłużony remis z lekkim wskazaniem na drużynę "ORŁA"którzy wykazywali więcej animuszu i ambicji w tym spotkaniu .Goście po meczu sprawiali wrażenie nieco rozczarowanych i poirytowanych.Byli przekonani o łatwym zdobyciu trzech punktów.Jednak remis  stał się faktem.Dziękujemy naszym zawodnikom za wolę walki,mądrą grę i jeden punkt wywalczony z trudnym rywalem.

Skład "ORŁA":


BOGDANOWICZ, MASŁOŃ,  GATYS,  CYL---------BUDNY  ,MATYL M, POTĘMPA,  BUSZKA,-------PŁONKA,  PRZYSTALSKI------PIECH, MATYL J, KLABIS, MŁYNEK,

REZ    PŁONKA ,   PIECH,   BUDNY        
Żółta kartka CYL który będzie pauzował następny mecz ze ZNICZEM KŁOBUCK na wyjeździe

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: