^Przewiń do góry

W środowe popołudnie na obiekcie Warty Kamieńskie Młyny zremisowaliśmy mecz derbowy 1-1.Mecz rozpoczoł się dość dobrze dla naszej drużyny która zarysowała swoją nieznaczną przewagę.Już w 3 minucie spotkania Glafik strzałem z woleja z bliskiej odległości posłał piłkę tuż nad poprzeczką.Po kilkunastu minutach meczu częściej do głosu dochodzili gospodarze,czego efektem był gol zdobyty w 30 minucie pierwszej połowy po jedniej z dobrych akcji gospodarzy.W drugiej odsłonie meczu zdołaliśmy wyrównać po technicznym strzale Przystalskiego i nieco biernej postawie obrońców.Druga połowa obfitowała w dość dużo sytuacji podbramkowych z których jednak nie padły kolejne gole.Swoje sytuacje mieli i gospodarze w których mogliśmy mówić o sporym szczęściu że nie straciliśmy gola,ale i rywali uratowała poprzeczka po strzale Młynka,oraz słupek po główce Gatysa.Reasumujac.Mecz nie był zbyt porywajacym widowiskiem,a podział punktów jak najbardziej zasłużony.

 

LKS ORZEŁ PSARY BABIENICA-WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 1-1

Skład naszej drużyny

BOGDANOWICZ, GATYS,KLABIS,POTĘMPA, CYL,MATYL J,MŁYNEK,WIĘCŁAWIK----MASŁOŃ, GROTECKI------ PIECH, PRZYSTALSKI-----PŁONKA,GLAFIK---BUSZKA

REZ BUSZKA ,PŁONKA ,MASŁOŃ,PIECH,DUDEK    Żółte kartki GLAFIK, GROTECKI

Wspierają nas:

JKP INET

Klub dotowany przez Miasto i Gminę Woźniki

Przydatne linki: